האתר עומד בתקן אבטחת מידע PCI DSS

תשלום דרך PAYPAL בלבד -

לבעלי ישראכרט, ניתן להזמין טלפונית - 09-8613506

ריפלס - רח שמואל הנציב 10 נתניה

מקימי אתרים hydropure.co.il / repels.co.il / repelsisrael.co.il  הינם בעלי עסק ליבוא ושיווק למעלה מ-12 שנים

וירטואלית לרכישת מוצרים ע"י ציבור גולשי האינטרנט בישראל. הוראות תקנון זה

יחולו על כל שימוש ורכישה שיעשו ע"י הלקוח בחנות ריפלס  . תקנון זה

מהווה חוזה התקשרות מחייב בין הלקוח לבין ריפלס  לכל דבר ועניין.גלישה באתר ו/או רכישת מוצר מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג ע"פי הוראות התקנון,

לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הינך מתבקש לא לעשות כל שימוש באתר ריפלס

 לבעלי האתר הזכות הבלעדית בכל עת עפ"י שיקול דעתם לבטל או להפסיק שימוש של כל

משתתף באתר מכל סיבה שיראו לנכון.

רשאות להשתתף באתר

תנאי מוקדם לאישור הרכישה של משתתף הוא אישור חברת כרטיסי האשראי לעיסקה ולגבייה. רשאי לקנות באתר כל בעל כרטיס אשראי בר תוקף שהונפק בישראל ובעל תא דואר אלקטרוני (אימייל) ובעל כתובת מגורים בישראל ומעל גיל 18. במידה והרוכשהינו קטין או אינו זכאי לבצע פעולות רכישה ללא אישור אפוטרופוס יראה השימוש באתר כמאושר ע"י אפוטרופוס.

אופן ביצוע הרכישה ושילוח

הלקוח יוכל להוסיף לסל הקניות כל מוצר באתר וזאת לאחר התרשמותו מהמוצר וממחירו.הלקוח יוכל לשנות כמויות, להוסיף ולגרוע פריטים מסל הקניות, כל עוד לא נסתיימה ההזמנה. בתום ההזמנה יש לגשת לקופה לצורך אישורה, ולבצע תשלום עבור הקנייה.

לצורך השלמת הליך ההרשמה יבחר כל משתתף שם משתמש וסיסמא. לאחר בחירת שם משתמש וסיסמא יש להקליד פרטים בסיסיים כפי שיופיעו בדף ההרשמה כגון; שם, כתובת, דואר אלקטרוני, מספרי טלפון, מס' כרטיס אשראי, תוקף וכ"ו.

הקשת כל הפרטים מהווה תנאי מוקדם לביצוע המכירה. לאחר מילוי כל הפרטים הופך המשתתף למבצע הפעולה. לשם הבטחת ביצוע ההזמנה במהירות, ביעילות וללא תקלות, יש להקפיד על מסירת כל הפרטים במדוייק.מיד לאחר ביצוע ההזמנה תבצע ריפלס  בדיקה של פרטי כרטיס האשראי, ועם אישור ההזמנה ע"י חברת כרטיס האשראי תישלח ההזמנה.לאחר אישור העיסקה המכירה תתועד בריפלס .

חיוב מבצע הפעולה בגין עלות המוצר שהוזמן על ידו התבצע באמצעות כרטיס האשראי, לאחר אישור העיסקה ע"י חברות האשראי. הפרטים שהוזנו בדף ההרשמה וכן רישום העיסקה בריפלס  יהווה ראייה

לכאורה לנכונות הפעולה ולביצועה. הגשת פרטים כוזבים הינה עבירה פלילית, והעושה כן צפוי להליכים משפטיים, פליליים ואזרחיים.

במקרה בו לא אושרה העיסקה ע"י חברת האשראי יקבל הלקוח הודעה תאימה ולפיה הוא ידרש ליצור קשר עם ריפלס לצורך הסדרת ביצוע העיסקה עם חברות האשראי. במקרה האמור יחל מניין ספירת הימים באשר למועד ביצוע המשלוח ממועד אישור העיסקה ע"י חברות האשראי.

במידה ולא פעל הלקוח להסדרת התשלום, יראו לנכון ריפלס את העיסקה כמבוטלת ו/או עפ"י שיקול בלבד תיראה העיסקה כמבוטלת.

לפרטים נוספים ובירורים ניתן לפנות אל ריפלס באמצעות הדואר אלקטרוני :

 repelsisrael@gmail.com

ביטול עסקאות/החזרת מוצרים המוצר יוחזר, ככל שהדבר אפשרי או סביר, באריזתו המקורית, והוא יוחזר תוך 14ימים מקבלת המוצר או מסמך הגילוי לפי המאוחר ביניהם. הביטול יעשה אך ורק בהודעה שתישלח בכתב ו/או בפקס ו/או בדואר אלקטרוני ישירות אל ריפלס

במקרה של ביטול העיסקה יחוייב הלקוח בשיעור של 10% או 15% אם המוצר היה בשימוש . דמי הביטול ייגבו רק בעת ביטול שלא עקב פגם או אי התאמה בין המוצר למסמך הגילוי. על המוצרים המוחזרים להגיע אל החנות ברח' שמואל הנציב 15 נתניה.  החזרת המוצר תעשה על חשבון הצרכן.

ריפלס לא תהיה אחראית לנזק שנגרם ללקוח מכל סוג שהוא, ולא תהיה חייבת בפיצוי כלשהו בגין ביטול זה לרבות מהסיבות שלהלן:

1) נפלה טעות קולמוס חריגה, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאורו ובין אם

בתמונתו.

2) אם יראה כי אירעה תקלה חריגה בתקשורת ו/או בעיה טכנית אשר מנעה מהגולשים באתר להשתמש באתר באופן תקין.

3) במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין. מייד עם ביטול העיסקה ע"י מותגים שופ או ריפלס כספם של הצרכנים יושב במלואו.

אם אזל מוצר מהמלאי בשל נסיבות חריגות שלא ניתן היה לצפותן בעת ביצוע ההזמנה, תבטל ריפלס את המכירה תוך יום עסקים ותשיב לצרכן את מלוא התמורה ששילם, או תציע לו מוצר חלופי שווה ערך לפי בחירת הצרכן.

הצהרת פרטיות

על מנת להשלים את הליך הקנייה על הלקוח למסור את פרטיו האישיים; שם, שם חברה, מס' ת.ז/ח.פ, כתובתו, כתובת דואר אלקטרוני, מס' כרטיס אשראי, תוקף וכ"ו. מובהר כי הפרטים הנ"ל מועברים אלינו כשהם מוצפנים. אנו זקוקים לפרטים אלו כדי להשלים את הליך הקניה, לצורך משלוח המוצרים וחיוב כרטיס האשראי. אנו מתחייבים שלא להעבירם לצד שלישי, להוציא חברת האשראי.

 

דמי משלוח

דמי המשלוח ישולמו ע"י הלקוח בנפרד במסגרת התשלום בגין המוצר. המחירים המפורסמים תקפים ונכונים לגבולות מדינת ישראל, וגבולות הקו הירוק, וכוללים מע"מ.

הלקוח יהיה רשאי לאסוף את המוצר ישירות מחנות  ריפלס עפ"י התנאים המוצגים בדף המכירה, וזאת בתאום מראש עם ריפלס באשר למקום ומועד האיסוף.

מוסכם כי במקרה של איסוף ע"י הלקוח לא יגבו מהלקוח דמי משלוח. ריפלס  מפרסמת מחיר המוצר, מחיר המשלוח ומחיר המוצר כולל משלוח, שהוא המחיר הסופי.  ריפלס לא תהיה אחראית לאיחורים באספקת המוצרים ו/או השירותים הנובעים מסיבות שאינן בשליטתה (תקלות במערכת ההתקשרות, טלפון או מיחשוב, אירועים של כוח עליון, שביתות, נזקי טבע, מצבי חירום במשק, מלחמה וכ"ו).

בנסיבות אלו שצויינו או אחרות שלא מטעמי ריפלס תבוטל המכירה באופן חד צדדי מטעם ריפלס או מטעם הלקוח, הזכאי לבטל את המכירה. זיכוי כספי מלא ינתן במעמד זה ללקוח. כמו כן הלקוח יהיה פטור מתשלום דמי ביטול.

 ריפלס אינה מתחייבת לאספקת המוצרים למתגוררים בישובים אשר קיימת בעית גישה אליהם מטעמים בטחוניים. במקרה זה ניתן לתאם נקודת מפגש קרובה למקום מגוריהם (עד להובלה לנקודת המפגש חלה עלות הובלה שתתואם מראש).

המשלוח נעשה באמצעות שירות חבילות אקספרס של קבלני לוגיסטיקה ושילוח אחרים.

מועדי האספקה המצויינים באתר מסתמכים על תקנון 

שירות חבילות אקספרס

ועל אחריותם וכפופים להימצאות הקונה בכתובת המשלוח בעת האספקה, ועם כל זאת מתחייבת ריפלס

לאספקת המוצרים במועד בלי תלות באופן המשלוח!

קונה אשר לא ימצא בביתו או משרדו, תושאר הודעה ובה מספר הטלפון של חברת השליחויות, לצורך תאום נוסף של מועד אספקה.

המחוייבות שלנו לאבטחת מידע

אנו מונעים כניסה לא מורשית למאגרי המידע שלנו. אנו שומרים על המידע מעודכן, ומוודאים שימוש נכון בנתונים. יישמנו הליכים פיזיים, טכנולוגיים ואלקטרוניים כדי לאבטח את המידע שאנו אוספים באתר.

האתר עומד בתקן אבטחת מידע PCI DSS


Real Time Web Analytics {if isset($css_files)} {foreach from=$css_files key=css_uri item=media} {/foreach}{/if}